| Diana1993levy a întrebat:

Fetelor, ajutor! ma macina o problema de o saptamana. Am 24 de ani si intirzieri de ciclu mai mult de 1 sau 2 zile nu am niciodata dar acum de 8 zile nu-mi vine ciclu. Desigur eu am facut un test la 5 zi si mi-a aratat negativ deja am mai lasat si am facut si la ziua a 7-a la fel 1 negativ mi-a aratat da unu nimic chiar. Mentionez nu ma protejez cu prietenul meu. Cineva sa mai intilnit cu asa ceva ce poate fi de ce asa mare intirziere poate fi cand nu am niciodata asa intirziere mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anonimaaiafaina a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa mergi la doctor, sau pur si simplu ai ciclul dereglat