| teodora_3281 a întrebat:

Fetelor, ce masti naturale pentru ten uscat stiti? ce sfaturi eficiente mai stiti pentru ingrijirea fetei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Masca cu argila face minuni (vizibile - ai sa observi in timp scurt) -se gaseste de cumparat la farmacie -de la Alba Iulia de la Mircea Bocan ( formula adevarata ). Lucien.

4 răspunsuri:
| dy a răspuns:

Foloseste galbenus de ou amestecat cu 3 linguri de ulei de masline si da-ti imediat dupa baie! Stai cu ea vreo 1/2 ora, apoi spala cu apa calduta, fara sapun! Pentru ten uscat e nemaipomenita! Sa vezi piele catifelata dup-aia!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Masca cu zeama de la castravete da nu orice castravete daca ai pe cineva la tara nu alea de pe piata dar acum s-a dus vremea...creme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu noile link-uri
1. Lapte-revitalizant-pentru-curatarea-tenului: www.quantshop.ro/2004

2. Lotiune-revitalizanta-tonica-faciala--cu-extract-de-grapefruit www.quantshop.ro/2000

3. Crema-intensiv-hidratanta-pentru-ten-uscat www.quantshop.ro/2001

4. Crema contur de ochi intensiv antirid www.quantshop.ro/2003

5. Crema-revitalizanta-de-noapte www.quantshop.ro/2002