| Alabala_1137 a întrebat:

Fetelor nu ati patit niciodata sa trebuiasca sa fiti la ciclu si sa nu va doara sanii? Pe mine de fiecare data inainte cu 10 zile ma dor sanii si acum nu, oare de cethinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Inseamna ca-ti va intarzia

| pufyy a răspuns:

Buna!
Deprinde de organism ..pe mine in primele 2 zile ma doare foarte tare spatele si burtica.e in grozitor ..totul e diferit in functie de organism.

| Alabala_1137 explică (pentru pufyy):

Pai dureri de burta si eu am ft mari..tot asa primele 2 zile dar imi trec cu nurofen

| OanaAndreea16 a răspuns:

Nu-i sfarsit de lume. depinde si de corp. de exemplu', eu nu am dureri de niciun fel nici inainte, si nici in timpu' menstruatiei.

| Alabala_1137 explică (pentru OanaAndreea16):

Pai eu inainte aveam, de aia mi se pare ciudathappy.

| OanaAndreea16 a răspuns (pentru Alabala_1137):

Cati ani ai? Tine si de corp, si de crestere.

| Alabala_1137 explică (pentru OanaAndreea16):

| OanaAndreea16 a răspuns (pentru Alabala_1137):

Momentan suntem in crestere. vor fi momente si momente.