| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

Hei, fetelor... am nevoie de un sfat. Deci. Am 14 ani si prima data cand mi-a venit menstruatia aveam 11 ani jumate. In fine. De ceva timp am observat ca in fiecare luna, cand sunt la ciclu, am cheaguri de sange. Si cheaguri mari de sange. Menstruatia imi dureaza exact la fel ca pana acum(3 zile), doar ca am cheaguri. Nu am dureri de burta. Dar am citit pe internet ca nu e bine ca cheagurile sa fie mai mari decat un banut. Si la mine sunt foarte mari. Si le am in fiecare luna. Ce pot sa fac? Voi ati patit? Va rog frumos sa am ajutati.

Răspuns Câştigător
| Casandracasy a răspuns:

Eu una nu cred că e o problemă, într-un timp și mie mi sa întâmplat asta.
Dar nu i-am dat importanța. Infine
Dacă pe tine te sperie chestia asta ar trebui sa mergi ma ginecolog

1 răspuns:
| bobita23 a răspuns:

Buna! Ar fi bine sa consulti un ginecolog