| Carrie a întrebat:

Foarte important! mama mea nu poate sa manance salam si chestii de astea pentru ca de la mirosul lor ii vine sa vomite, si in seara asta i s-a facut rau si inca un pic si vomita.va spun ca ei acum cativa ani i s-a scos fierea, spuneti-mi ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer trebuie sa mearga la medic, Nu stiu ce virsta are mama. poate face un bebe? daca nu atunci numai medicul te poate ajuta. Nu intirzia ca situatia sa nu se complice. sanatate

| Carrie explică:

EUSIATIT, mama mea are 42 de ani si e divortata

| Carrie explică:

Si in plus mi-a zis ca aproape de la tot i se face rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spital, medicul care a operat-o ar fi trebuit sa-i spuna mamicii tale ca toata viata e necesar o alimentatie cat mai simpla, si naturala: fructe, legume, carne slaba, branza la fel slaba, fara grasimi si rantasuri. Sanatate!

| Dianna16 a răspuns:

Si mamei mele i sa scos fierea de curand...Tot ce trebuie sa faca este sa se fereasca de salam si de tot ce i se face rau...Sa tina o dieta cu multe fructe si legume ar fi ideal happy