| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Foloseste cineva dusul bucal, este bun de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se numeste Hydrofloss si este foarte -foarte bun, fiindca iti elimina tot ce ai printre dinti si la periat cu periuta, nu iese.

Il folosesc zilnic de peste 10 ani si este extrem de usor de folosit, confortabil, igienic si eficient!

Acesta este ce am eu:
https://au.ninecentral.com/search?q=Hydro+Floss&type=product

suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte bun, curata foarte bine spatiile dintre dinti, doar ca iti vor sangera gingiigle

| Frank51 a răspuns:

Este bun dar destul de inconfortabil.

| aleee111 a răspuns:

Este foarte bun si eficient!

| Alina2rPG a răspuns:

Si eu astept sa-mi vina unul acum. Am mai avut in trecut si foloseam in special pentru maselele de minte, pentru ca nu prea ajungi cu periuta de dinti acolo. Recomand pentru asta