| anonim_4396 a întrebat:

TPU, help me!
Vreau si eu sa stiu cum se foloseste [ deschide ]dusul. laughing
>:"
Funditahee hee

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Pentru asta trebuie format un comitet de adiminstrare al dusului. Apoi trebuie o instiintare ca vrei sa il folosesti si apoi trebui sa semnezi ca il folosesti pe propria raspundere.

| Kidutz99 a răspuns (pentru rutanklan):

Mda. multumescchatterbox

| rutanklan a răspuns (pentru Kidutz99):

Ma c8il mai las-o in... calului de treaba. Apoi daca nici un dus nu esti in stare sa deschizi traiesti pe dejaba.

| Kidutz99 a răspuns (pentru rutanklan):

Mai intai invata sa vorbesti si sa stii sa folosesti o tastatura.hee hee

| rutanklan a răspuns (pentru Kidutz99):

Bah ma descurc cum pot, deocamdata nu am intrebat pe nimeni cum se foloseste

| Kidutz99 a răspuns (pentru rutanklan):

Ai face bine daca ai intreba. laughing Prost nu e cel care intreaba.hee hee Ba poate chiar destept ca vrea sa stie. si ar fi destept si cel care ar avea bunavointa sa raspunda nu sa rada. oh go on asa ca daca vrei sa ajuti, bine, daca nu tot bine:]