| liviu34 a întrebat:

Fumatul poate sami afecteze viata sexuala sau viitori copii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

De obicei copiii cu parinti fumatori sunt predispusi la bronsita astmatiforma.

| FlorinDiablo a răspuns:

In mare parte da, nicotina in cantitati mari duce la atrofierea testiculelor si la deteriorarea calitatii spermatozoizilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte DA, depinde si daca fumezi 2-3 tigari sau 2-3 pachete pe zi, adica de cantitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Afectează calitatea spermei, se dă naştere la copii cu bronşită astmatiformă, distrug sănătatea otrăvurile astea, bată-le cucu cine le-o inventat!
Te pup!

| tofanlucian12 a răspuns:

Cu siguranta si tigarile au de zis ceva impotriva sanatati tale. bafta!

| AlexP1992 a răspuns:

Salutare, tigarile afecteaza tor corpul... printre care scade si calitatea spermatozoizilor sau a ovulelor din care se formeaza fatul.