| totul-online.tk a întrebat:

Deci am 15 ani si 5 luni, am 1.60 [is mai scund] credeti ca ar fi bine sami incep viata sexuala. poate ma mai ajuta sa cresc

11 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Desigur k nuhee hee

| DoomNEzeu a răspuns:

Nu cred ca asta te ajuta sa cresti. dar un sport cu siguranta te-ar ajuta enorm... ju jitsu.box.culturism.fuga de gardahee hee

| Georgiana2905 a răspuns:

Tu esti serios, punand acesta intrebare? NU te intreb ca m-ar fi deranjat cu ceva dar semnul de la urma, acel ras in hohote, nu imi lasa impresia ca iti doresti intr-adevar un raspuns la problema ta.
Sfatul meu este sa te apuci de un sport si sa lasi sexul mai deoparte. Sportul te va inalta iar sexul iti va crea placere doar daca vei stii cum si cand. Ai grija!

| Baton a răspuns:

Nici o sansa.asa ceva nu se recomanda penrtu cei cu problema ta. daca spuneai ca vrei sa iei in proportii putin ca esti prea slab/slaba te credeam si iti recomandam acest lucru...la unii functioneaza...si cred ca la 15 ani inca mai ai de invatat unele chestii...treaba asta are si urmari daca nu stiai. unele foarte grave.

| alexdad16 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te apuci de fotbal...

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Si eu am 15 ani si 1, 58 si asta nu inseamna ca ma apuc de facut sex sa cresc, un sport ar fi mai bun

| totul-online.tk explică:

De strada sau pe strada?

| totul-online.tk explică:

Nebundupatine laughing) chiar crezi?
laughing)) rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, in aripi sa cresti si poate iti creste si coada rolling on the floor

| monica_5045 a răspuns:

Cu siguranta nu te ajuta sexul sa cresti, innotul te-ar ajuta sa-intaresti oasele si din cate stiu poate te ajuta cu 1-2 cmhappy

| dyana_8024 a răspuns:

nu esti nebun dc crezi asta incearca un sport eu am aceiasi varstasi am 1, 55 si fac baschet... e mai bine dc sa faci sex off doamne ce minte aveti maturizati-va fratilor adata...