| idkmon a întrebat:

Fumez de vara trecuta. Am fumat destul de mult in vara, cam juma de pachet pe zi, dar din septembrie m-am si lasat o luna-doua, si acum fumez o tigara/2 pe zi. Maine imi fac radiografie la plamani. Cat de rau se poate vedea? Poate fi confundat cu mucus? Mai ales ca eu tusesc si stranut de un an si tot nu mi trece.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai fumat si-n ultimele zi, nu conteaza ca doar 2 tigari, da se va vedea la radiografie.