| mihai_1757 a întrebat:

Hei! Maine ma duc sa fac o radiografie la plamani.Eu fumez de 10 luni, o tigara la 2-3 saptamani, dar nu trag in piept.Nu am mai fumat de o luna.Se poate vedea la radiografie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
NU mai fuma, nu se vede la radiografie.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se vede nimic

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, nu se vede.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrI4NNN a răspuns:

Da se poate observa din cate stiu eu, nu mai fuma nu rezolvi nimic decat ca te crezi mai smecher dar pentru restul nu conteaza acest lucru.

| BlackAngel2 a răspuns:

Pai depide ce ai fumat