| IonutSony a întrebat:

FUNDA.Am inteles ca ceaiul de ginseng e bun pentru ejacularea precoce.A incercat cineva sau are mai multe informatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În fiecare dimineaţă când te trezeşti să îţi pui într-o lingură ( nu linguriţă!) jumătate miere şi un vârf ţelină dată pe răzătoare.
Ţelina e de mult timp cunoscută drept stimulent sexual, nu trebuie să exagerezi să iei cât mai mult aceeaşi doză în fiecare dimineaţă, o să vezi că te ajută.
Te pup!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medic pentru așa ceva, lasă ceaiul!
Pa, pa.

| Marius1985 a răspuns:

Nu am auzit de asta, dar iti pot spune ce a mers la mine: http://track.climaxcontrol.ro/product/Climax-Control/?pid=119&uid=1419