| jon22 a întrebat:

FUNDA.Am si eu o nelamurire osul de la baza gatului din partea dreapta(am inteles ca are legatura cu clavicula) e un pic mai mare decat ala din stanga nu ma doare nu ma jeneaza nimic doar vreau sa stiu daca pot sta linistit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Din ce stiu eu, gatul nu are os doar muschi, muschiul sternocloidomastoidian iar osul de care zici tu eu cred ca e coloana vertebrala.
Sper ca m-am facut inteles iar cat despre durerea ta poate fi o febra musculara...