| CascavalDeRasa a întrebat:

Am o problema: Cand vreau sa inghit ma cam doare in partea dreapta a gatului. Astazi am fost la inot si m-am cam inecat(putin), are vreo legatura?

Voi mai putea intra in apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce repostezi?
Ești răcit, va trece.
Pa, pa.

| ÎngerCretin a răspuns:

La inot sunt mai multe riscuri. un exemplu ar fi apa in urechi sau ce ai patit tu. Ai sa te obisnuiesti cu asta, te asigur! Ai grija sa te stergi bine cu un prosop cand iesi din apa si iesi afara.

| ÎngerCretin a răspuns:

Sau poate fi de la apa clorata. esti mai sensibil

| marya868686 a răspuns:

Vei mai putea intra in apa, dar ai grija sa nu mai ei apa, eu cred ca are legatura deoarece apa in care inoata lumea e plina de microbi

| EqInOx a răspuns:

SALUT! STIU CUM E! mi s-a intamplat si mie dar dupa cateva zi; e mi-am revenit! Deci, sfatul meu e sa stai linistit si sa astepti

| mihaiatv a răspuns:

Du-te la un medic si fa-ti un control daca te temi, dar eu cred ca mai poti face baie
funda?