| adutzadragutza a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Cu doua zile in urma am cazut cu rolele in cot.Am mers imediat la doctor pentru investigatii.Mana nu puteam sa o mai indoi ..ramasese in forma de L. Dupa ce am facut radiografii mi s-a comunicat ca oasele sunt intacte.Mi s-a mai spus si ca am avut o mica entorsa iar durerea este provocata de traumatism.Mi s-a spus sa fac exercitii usoare cu ea fara sa o fortez pentru a reveni la normal.Intrebarea mea este : cam in cat timp mana isi va reveni la normal fara sa ma mai doara? multumesc anticipat. Cele mai bune sfaturi ar fi cele din proprie experienta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

La mine a trecut cam 3 saptamani, aproape o luna pana mi-am revenit cat de cat, acum deoinde poate la tine va dura mai putin, cine stie, iti doresc sanatate, papa.

| adutzadragutza explică (pentru albastrualb77):

Multumesc, la fel si tie:*

1 răspuns: