| ionik09 a întrebat:

Funda!
hei, ma doare burta si nu am menstratie si nici nu trebuie sa imi vina curand, si nu sunt nici racita la burta pentru ca am baut ceai de menta si nu mi-a trecut deloc as putea sa fiu racita la ovare? plzzz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| coco_9516 a răspuns:

Sa te vada un medic doar el poate sa iti spuna corect.

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Daca nu esti insarcinata bea ceai de menta cu lamaie si binenteles fa un control medical la ovare http://www.frunza-verde.ro/ceai-de-menta