| JanetteEve a întrebat:

FUNDA! Hey am cumparat niste cereale Nestle fitness si am vazut reclama la tv in legatura cu dans pentru abdomen plat si am intrat pe site sa vad si imi cere ceva cod promotional dar pe ambalaj nu este nimic dar in schimb are ceva pe el pe care imi scrie sa il scanez..cum trebuie sa il scanez? ..si cum aflu codul acela?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Sper ca am fost de folos daca mai ai nevoie de ceva trimite un mesaj

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Https://nestle-fitness.com/ro/flatbellyprogram/?page=1

aici e ce zici tu sinu ai nevoie de nici un cod

| JanetteEve explică (pentru kteichd):

Da dar daca mergi la pasul 2 adica dans deja iti cere cod

| kteichd a răspuns:

Http://player.vimeo.com/video/60561010

uite aici unu fin flimulete.

| kteichd a răspuns:

Http://player.vimeo.com/video/60561009

uite si al doilea :) spor la Dans;)

| x3Lovex3 a răspuns:

Scuze ca raspund asa de tarziu, dar codul este inautrul pachetului Nestle Fitness