| Bibiuca a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare pentru fete, dar daca vreun baiat site e invitat sa-mi raspunda.Stiti face reclama de ceva vreme la,, Programul Nestle Fitness-Abdomen plat,,.Pe site-ul lor sunt exercitii destul de antrenante zic eu, dar cat timp trebuie sa fac pentru a da rezultate(zile ma refer).Dau funda pentru cel mai convingator si amplu raspuns

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Pai ai putea sa le faci timp de 2 luni cam asa sa vezi rezultate si ai putea sa le faci cam de 3-4 ori pe saptamana cu pauze de 2 zile.

1 răspuns:
| karishaa a răspuns:

Pai trebuie sa faci atat cat crezi tu si asta depinde si de corpul tau...