| xgd a întrebat:

Stie cineva cum scanez un cod promotional? Mi-am cumparat cereale fitness programul "abdomen plat" si nu pot vedea tutorialele cu exercitii fara cod. P.S. : nu am telefon din ala performant, dar ma ajuta cineva cu conditia sa aflu cum se face... Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Codul se afla scris in interiorul pachetului.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Nu e nevoie sa scanezi codul. Poti intra pe site si scrie acolo codul
http://www.nestle-fitness.com/ro/flatbellyprogram/?page=2

| xgd explică (pentru Amilik):

Pai si de unde sa stiu care e codul? Pe pachet e doar un patrat negru sub care scrie "scanati codul".

| Amilik a răspuns (pentru xgd):

Codul se afla scris in interiorul pachetului.