| Shontellle a întrebat:

Astazi dupa ce am facut alergarea si nu numai astazi,n general dupa ce alerg a inceput sa ma doara in partea stanga in spate acolo unde cred ca este un os chiar unde este si
Splina numai ca in spate,ce ar putea fi? Ma doare doar cand merg, nu si cand stau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Sa nu cumva sa fie o hernie! Sper sa nu cobesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, este splina suprasolicitata si te doare, asta se intampla la toti, e ceva normal, chiar daca o simti mai in spate. Spre exemplu, la apendicita nu simti durerea exact in apendice.