| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a întrebat:

FUNDITA! Buna! de ceva timp ma doare raw degetu mic de la mana si cand ma ating pe cot ma curenteaza pe deget crying ma doare crying

pliSs stiti ceva pagini cu asa ceva?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katala a răspuns:

Ti-ai sucit putin tendoanele de la articulatia cotului. Sau in termeni populari "ai venele incurcate" cum zice @anonimul. Trebuie sa gesesti pe cineva priceput sa te "traga",(dar neaparat priceput, nu oricine ca face mai mult rau) daca nu ai du-te la un medic si te va rezolva sigur. Nu e ceva grav.

5 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Pagini cu ce? Cu durere la degetul mic si curentari in cot? Nu, nu stiu, dar poti sa-ti spun n-ar fi rau sa mergi la un medic.

| FunnyFrog a răspuns:

Buna! La fel simteam si eu dupa ce m-am curentat rau de tot cu instalatia de Craciun. Mda...eram la moda caci, straluceam in intuneric laughing Dar in cazul tau cred ca e rupt straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai venele incurcate ori nu stiu ce ai am 11 ani mama si tata sunt mediciiti zic ce stiu de la iei

| chucky_8545 a răspuns:

Sigur e rupt.

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ explică:

Pot sa il misc straight face