| logatcamembru a întrebat:

H e YYlove struck cum este operatia la polipi? e grea.v-a durut.laughing? parerihappy ciao:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ideea a răspuns:

Nu doare, deoarece te adoarme, anesteziaza, si nu simti nimic pentru ca dormi.
Te adoarme in sala de operatie si te trezesti in masina in drum spre casa.(daca esti copil) daca nu te trezesc aia happy.
Stai linistit nu doare deloc, si dupa aia poti manca o gramada de inghetata happy
O zii cat mai buna si plina de bucurie!

| logatcamembru explică (pentru Ideea):

Msi ..si ap sunt fata laughingbig grin

| Ideea a răspuns (pentru logatcamembru):

Npc, funda?
Nu ca cersesc, dar am nevoie laughing bafta cu inghetata.

5 răspunsuri:
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai am un prieten care s-a operat de polipio si l-am intrebat mai de mult daca l-a durut si el a zis ca nuhappy

| logatcamembru explică (pentru 1DobreMihai1):

Urmeaza si eu si mi-e groazalaughing

| Lucia2112002 a răspuns:

Nu te doare! Funda?