| Roș_Cosmina_2001 a întrebat:

Heei, am o mica problema laughing
De 2 zile ma doare in partea dreapta jos pe langa apendicita 'presupun'.
Da nu pot sa zic ' durere' e prea mult spus, un mic disconfort de 2-3 secunde din cand in cand.
Am citit ceva simptome...nu ma prea regasesc...
Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Du-te pana la medic sa te asiguri ca nu-i cazu de apendicita, apendicita cu cat o depistezi si te operezi mai repede cu atat se vindeca mai usor si repede si cu cat stai mai mult e mai agravata situatia si o dai in peritonita si stai peste o saptamana in spital sa-ti revi si si recupererea de dupa dureaza mai mult, asa ca nu-i de joaca si merita investigat daca-s simptome

| Roș_Cosmina_2001 explică (pentru Adry05):

Am citit simptomele si nu ma regasesc, doar ma doare din cand in cand

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Ai putea afla daca te duci luni la medicul de familie. Asa cu presupuneri, nici un medic nu poate sti.