| Anonimusanonimus12345673943368 a întrebat:

Bună am nevoie de ajutor, mi-am luat părul facial cu ceară și fără să vreau când am tras de bandă tare mua apărut o roșeață ca un fel de lovitură care mă ustură, urgent cu ce aș putea da ca să-mi treacă mai repede arată oribil și e și în zona buzelor, menționez, am dat cu cremă calmantă după epilare dar degeaba.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clorura de iod.se vindeca repede.gasesti la farmacie

| AdioTPU a răspuns:

Încearcă crema de galbenele. E cea mai eficienta in tratarea juliturilor, a rănilor ușoare și a zgârieturilor.

| Eusiatat23 a răspuns:

Baneocin crema daca nu e rana foarte deschisa sau pulbere pentru o stare mai grava. Dupa poti da si cu cicaplast