| dany5555 a întrebat:

Heei.
De ieri ma doare foarte tare in partea dreapta jos.
Cred ca e apendicita. Dar, ma doare numai cand stau jos :]]
Daca merg, fac efort nu am absolut nimic. :]]
Daca stau jos si indoi piciorul drept spre burta nu ma mai doare.
Am auzit ca la apendicita ar trebui sa am greturi. nu am nimic.

Oare e apendicita? thinking

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa ai greturi eu am fost operata de apendice si eram axact ca tinehee hee nu aveam greturi pur si simplu ma durea cand stateam joshappy...
ar trebui sa te duci la un specialist happy
Bafta :*

| Lio a răspuns:

Asa am patit si eu.ma gandeam la acelasi lucru ca am apendicita, dar s-a dovedit pana la urma sa fiu racit acolo.; o
Cred ca la fel ai patit si u

| pufuletzandreea a răspuns:

Trebuie sa ai greturi dureri de cap dureri de stomac si alte alea, nu cred ca ai...dar totusi daca durerea persista nu ar fi rau sa consulti un doctorwinking