| avaaaalon a întrebat:

Heei TPU! Am o problema, vreau sa ma ingras la picioare. Multa lume imi spune ca imi sta bine si lucruri de genul, dar eu vreau sa ma mai ingras putin. adica sa am "bulane mai mari" laughing.
Mananc si noaptea pe la 2-3 ciocolata, carne sau paine etc. Eu sunt genul de persoana care, oricat ar manca nu se ingrasa. laughing Ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| maria33 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai mananci mult pentru ca in loc sa se puna pe picioare o sa se puna pe burta solduri si coapse, iar apoi o sa te chinui sa le dai jos. Pe picioare si pe maini, la extremitati in special nu se pune grasime decta daca asa este comformatia ta sau daca este super grasa, deci pararea mea este ca daca prietenii tai te iubesc tu de ce nu ai faceo?

| xXTh3Vip3rXx a răspuns:

Fa sport apucate sa faci alergare sau du-te la sala si fa picioare.