| Anonima126892 a întrebat:

Heei, va rog ajutați-ma. Pe mama mea o doare foarte foarte tare in partea stânga și toată noaptea a vomat nu a mers nici la servici. îmi puteți spune ce este sau cum se poate trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Criză de fiere. La doctor, ca nu e de joacă.

| Ronnix a răspuns:

"Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament."

| RobertMoon a răspuns:

Du-te cu ea la spital la camera de garda că nu suntem noi doctori să îți spun cum sa se trateze dacă nici macar nu știm ce are