| 2000nadia a întrebat:

Heey! Dati-mi cateva idei de dulciuri rapide 5 minute pe care le pot face copii....

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Macaroane(fierte) cu branza, unt si zahar

| dragosbogdan001 a răspuns:

Clatite.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Clatite,zahar ars, ciocolata calda...

| PROTOTYPE a răspuns:

Clatite

| numedeutilizator a răspuns:

In 5 min poti sa faci paine cu unt si gem. gogosile si clatilete iti iau destul timp... si in plus copii nu le pot face singuri. de exemplu, gogsile dureaza cel putin 40 min tongue

| 준섭 a răspuns:

Briose cu ciocolata?

| Lyna_Cata_1995 a răspuns:

Pai...dulciurile care le pot face copiii repede, asa cum vrei tu, in 5 minute, nu se pot face. Eventual poti cumpara de la magazin. Poti face CLATITE< GOGOSI, dar ai cam avea nevoi de ajutor. Ce varsta ai?