| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Acum cateva luni am fost la doctor pentru o consultatie a urechilor. Mi se infunda mai mereu, pur si simplu asa dintr-o data, uneori simt si ca imi tiuie si m-am gandit initial ca poate e vorba de prea multa ceara. Dar odata ajunsa acolo, doctorul mi-a spus ca e posibil ca la urechea stanga sa am nervul afectat sau timpanul. Mi s-a recomandat sa fac o analiza dar nu reusesc sa-mi amintesc cum se numeste. Ma puteti ajuta voi va rog, cine stie daca si-a facut vreodata aceasta analiza, sau a auzit pe cineva? Din ce am inteles la orice clinica trebuie platita si nici nu am idee unde ar trebui sa ma duc si aproximativ cat costa. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kimskullhong a răspuns:

Bună! Poate e vorba de Electronistagmografia? Sau Audiometria?