| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

De o saptamana simt mereu dureri si intepaturi in zona pubiana putin mai jos de unde incepe parul pubian deasupra clitorisului.Am niste dureri si intepaturi constante si ziua si noaptea nu stiu ce sa mai fac sa-mi treaca si acum in dimineata asta am observat ca am dureri sau putina usturime si cand urinez. Uneori se mai muta durerile alea putin mai sus in zona ovarelor si sunt la fel:intepaturi, dureri. Ce as putea sa am? M-am gandit la infectie urinara dar de urinat nu urinez des.Inafara de durerile astea am o scurgere alb-galbuie urat mirositoare si din cand in cand intepaturi in vagin. S-ar putea sa se lege aceste dureri intre ele? Am 18 ani mi-am inceput viata sexuala acum 2 ani si nu am mers pana acum la ginecolog. O sa merg zilele astea dar pana atunci as vrea sa aud niste pareri de la cei care lucreaza in domeniu daca sunt pe aici sau cele care au trecut prin asa ceva.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala, posibil transmisa sexual. Ce descrii tu seamana cu o infectie cu trichomonas, un parazit care se ia prin contact sexual neprotejat de la un partener bolnav.

| BGDs a răspuns:

Ai o infectie genitala. Fugi la ginecolog

| Youcandoit a răspuns:

S-ar putea sa fi facut o infectie care s-a dezvoltat.Nu este obligatoriu ca la infectii sa urinezi des, depinde de organism, dar cel mai bine ar fi sa te vada un doctorhappy