| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am nevoie de niste pareri... Deci, in vreo 3 saptamani voi pleca in strainatate intr-o tara unde se poate face plaja si bineinteles voi vrea sa fac plaja acolo. Insa exista o problema, nu sunt chiar supla, am cativa colacei sad si mi-as dori sa pot da cateva kg jos. Ma puteti ajuta cu cateva cure care sa aiba rezultate in scurt timp? Pana sa plec acolo. Multumesc mult! Tin sa mentionez ca ma duc la sala si petrec cam o ora in fiecare zi. :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Veme a răspuns:

Incearca Regimul Medical Scarsdale, dar tb tinut la litera. Nu va fi doar grasime ce slabesti, va fi si apa, dar sustine ca tinut exact slabesti pana la 9kg in 2 sapt. Este un regim medical, deci destul de sanatos. Incearca-l! E pe net!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu lucrezi ceea ce trebuie la sala, tot degeaba.
mai bine ai alerga/ai face abdomene/o dieta sanatoasa si multa apa.
O seara bunahappy

| awspam a răspuns:

Sa inteleg ca tu acum asa peste noapte te ai hotarat sa slabesti tone, cam cat ai mancat tu toata iarna pana ai pleznit si pana ti au fluierat urechile, daca aveai iubit poate numai plangeai

| Lulu5 a răspuns (pentru awspam):

Nu vreau sa slabesc "tone". Si, eu am cerut niste pareri care ma pot ajuta, ma pot lipsi de parerile tale, sincer. Nu am mancat pana am pleznit si am prieten, si nu ma plang asa ca mai lasa-i parerile de prost gust si nu mai raspundeai la "intrebare".

| rabbit2014 a răspuns:

Ce as da sa fiu si eu mai grasuta...s-a facut un studiu, femeile cu cateva kilograme in plus sunt mai frumoase, daca nu slabesti cu sala, nu mai incerca cu cure doar pentru ca te duci la plaje, lumea aia te vede o data si dupa aceea niciodata, nu sta sa zica : " vai ce colocei avea aia"

| Lulu5 a răspuns (pentru rabbit2014):

Oricum, ideea e ca eu m-am apucat de sala de mai demult, dinainte sa aflu ca plec in acea tara.

| LoLoZaurusRobert a răspuns:

Nu merg lucrurile chiar asa... in timp scurt. "Prostioare" cu deshidratarea pot sa iti faca mai mult rau decat bine. Daca tu te simti bine in pielea ta atunci e bine si parerea altora nu conteaza. happy