| anonim_4396 a întrebat:

Hei.am nevoie de un sfat sau o parere.deci:am pe fund niste dungulite rosii sau ceva de genul ca niste vase de sange sparte.stie cineva de la ce sunt(creca pot fi din cauza ca stau mult timp in fund) si cum se pot trata? multumesc mult:* funda&vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MarySille a răspuns:

Alea's vergeturi cauzate de la mancarea prea grea sau ingrasarea.@! eu cand ma ingras simt o durere ca o intepatura mai lunga, si imi dau seama ca imi ies vergeturi din cauza ca ma ingras...

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună sunt vergături de la celulită şi se găseşte tratament cremă de la farmacie sau de la magazine.

| MalinaH a răspuns:

Aleas vergeturi!

| bloodyflower a răspuns:

Nashpa ...sunt vergeturi! de alea nu se mai prea scapa...sadasa ca incepe sa le tratezi din timp!