| lllyyy a întrebat:

Hei.Am nevoie de un sfat, am foarte multe bubite rosii pe picioare nici nu poti pune degetul, sunt foarte dese si uneori ma mananac si ma ustura.Cu ce mi-as putea da pe picioare pentru a disparea aceste bubite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Mergi la medic, de unde sa stim ce ai tu ca sa-ti putem recomanda ceva?

| TheLittlePinkPrincess a răspuns:

Crema de aloe vera