| LullyLullu a întrebat:

Hei :* Am o intrebare. thinking De cateva luni [cam 4] de fiecare data cand ma ridic din pat [chiar daca nu am stat mai mult de cateva minute] ametesc si vad totul negru straight face Acelasi lucru mi se intampla si atunci cand ies afara, dar si in unele momente fara sa fac nimic. Efectiv ametesc. De ce? Multumesc anticipat :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| razvyx a răspuns:

Nu vreau sa fiu,, Rau'' dar cred ca esti insarcinata sau ai lipsa mare de calciu

| LullyLullu explică (pentru razvyx):

rolling on the floor Insarcinata?! La 12 ani? laughing) Te rog.happy Am zis ca de vreo 4 luni am ameteli, si daca as fi fost insarcinata cum zici tu, as fi observat burtica laughing) Si chiar din contra, am mai slabit dupa ce au aparut ametelilebatting eyelashes Dar, e posibil lipsa de calciu happy Mersi oricumlaughing

| razvyx a răspuns (pentru LullyLullu):

Imi cer scuze daca team jignit insa nu ai specificat varsta...incearca totusi o mica vizita la medic... sper sa nu fie grav
Insanatosire grabnica

| LullyLullu explică (pentru razvyx):

No problem:* Mersi. love struck