| Barbura_Dora_1992 a întrebat:

Hei am o problema acum 20 de zile am calcat intr-un tarus de lemn. A fost destul de grav pt ca mi a curs mult sange si a trebuit sa ma coase. Rana a avut 2-3 cm. Acum sa vindecat destul de bine mi a scos si firele, si s a facut scoarta. Am reusit si sa calc pe el. Vreau sa stiu daca vii sa intamplat la careva un lucru asemanator si in cat timp vii s a vindecat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat insa te-as sfatui sa faci un control pentru ca nu se stie daca ar putea aparea probleme.Nu vreau sa te sperii insa eu asa as face.