| mytzzu a întrebat:

Hei amice... am o problema cu penisu meu nu stiu ce are ca daca incerc (scuzati limbajul) so' belesc ma doare sau ustura ceva de genu asta... ce ar trebui sa fac? Mersi de ajutor dau funda daca rezolv ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| whiteweed a răspuns:

Este posibil sa ti-se rupa ata. iti recomand nizoral