| anamaria82726 a întrebat:

Hei. Aparatul dentar(Nu cel mobil, cel normal, fix) imi va da dificultăți în vorbire? Stiu ca initial da, dar dupa 2 3 saptamani sau mai mult timp cum e? Pe majoritatea ii vad ca vorbesc ok dar eu sunt deja si sasaita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mirceakitsune a răspuns:

Um, nu îți va da dificultăți mari, eu când am avut, am avut doar câteva ore dificultăți în vorbire. no, acum până te obișnuiești cu el.

| danyxd1603 a răspuns:

De fiecare data când îl schimbi, o sa te doară dinții primele 2-3 zile de schimbare și dupa ce îl dai jos o sa ti dea unul pe care o sa îl porti doar seara. Funda? happy

| anamaria82726 explică (pentru danyxd1603):

Are legatura ce am întrebat eu cu ce ai raspuns?