| gabyyyyy3333222444445566 a întrebat:

Hei asi vrea sa ma ajutati cu ceva....am celulita pe fund si pe fese nu este chiar multa dar totusi...cum fac sa scap de ea fara sa fac vergeturi deoarece am auzit ca in unele cazuri apar aceste vergeturi si faza este ca eu si acum am vergeturi :sad:
Ce tratamente/exerciti imi recomandati?
Fundaa :kis:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| h3llboy666 a răspuns:

Incearca Aputerin. gasesti la farmacii.