| Denisseq a întrebat:

Hei! Cat m-ar costa sa-mi pun aparat dentar ortodontic dar numai sus nu si jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BogdanLuca a răspuns:

1000 -1400 lei depind clinica!

| Fnnyn a răspuns:

Pe mine unul mobil m-a costat 700 de lei. Cu banii jos a fost 600 pentru ca am cumparat si pentru partea de jos. Cel fix e in jur de 1 000 de lei. Dar acum depinde si de unde sau prin cine il cumperi. big grin

| NicoFlori a răspuns:

Buna! Eu am aparat dentar de 2 luni, este vorba despre un aparat dentar fix, doar pe partea de sus... Pe mine m-a costat 12milioane(1200lei)...Rezultatele sunt vizibile, dupa doar 2 luni apar schimbari, la mine chiar se observa! Nu costa prea mult si nu este nici o rusine ca-l porti, din potriva, mie imi zic colegii ca am o alt fel de stralucire cu el. Sper ca te-am ajutat. Te pup! :*