| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

HEI! Cred ca am dormit cam rau si nu pot misca gatul, ma doare ingrozitor.Si...faza e ca acum ma doare si capulstraight face.Ce pot face?
Ma doare si putin umarul...
Un unguent/ceai/masaj orice...ce as putea incerca!?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CHOIHYOMI a răspuns:

Hei... si eu patesc la fel... in primul rand schimba-ti perna, vezi ce perna ti se potriveste cel mai bine( mie personal imi plac alea tari:->, dar sunt unele persoane care prefera pernele moi, in care capul ti se scufunda). Doi incerca cu un masaj si cu niste exercitii usoare. Si ca sa iti mai dea drumul, iti recomand voltaren sau boicil. astea doua nu imi lipsesc niciodata din casa. sunt doua unguente de nota 10!big grin eu le folosesc si atunci cand am febra musculara si in urmatoarea zi sunt ca noua. te pup. ai grija de tine>big grin

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru CHOIHYOMI):

Multumesc frumos! Chiar o sa "aplic" sfaturile pe care mi le-ai scrishappy.
Si faza cu perna, chiar e adevarata! happy

| CHOIHYOMI a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Ma bucur ca ti-am fost de folos... si MULTUMESC PENTRU FNDITA!:*

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru CHOIHYOMI):

Cu placere! :*:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un masaj blând, o pernă anatomică.
Pa, pa.