| Radandam a întrebat:

Hei! Credeti ca o Bandă elastică pentru gleznă Confort Ankle și cu aplicare a cremei puterea ursului îmi poate dezumfla glezna chiar dacă a rămas asa de câțiva ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Banuiesc ca trebuie sa ne pregatim toti sufleteste pentru urmatoarele 300 de intrebari pe care le vei pune pe aceasta tema, nu-i asa?

| badpanda a răspuns (pentru johnnny123):

Eu cred ca i se trage de la tetanosul netratat.

| johnnny123 a răspuns (pentru badpanda):

Clar, tetanosul ala l-a afectat rau de tot.
Acum incepe sa-si aduca aminte ca la 3 ani si-a rupt o pielita de la unghie si a pierdut 0. 000001 ml de sange.

| Yuoia a răspuns:

Daca e de cativa ani, nici o sansa!
Mergi la ortoped desi nici acolo nu ai sanse mari. De ce nu s-a dezumflat intre timp?

| zilog a răspuns:

Nu cred! merti la ortoped si nici el nu prea cred că poate face minuni