| 2000nadia a întrebat:

Hei. Cum pot sa slabesc in zona picioarelor? Ma mentin la 54-55 de kg chiar daca nu mananc aproape de loc... Am 1.75 si tot ma vad grasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Buna! Si eu am avut problema ta cand eram mai slaba decat acum cu 5 kg. O greutate atat de scazuta inseamna posibile probleme de sanatate foate mari.Nu toti avem de la natura corp perfect si asta ne face unici! Sunt convinsa ca arati super, doar ca asa suntem noi, unele fete, perfectionistelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti obsedata X___X
Arati bine asa cum esti.
Daca o sa te gandesti la asta, o sa ti se para anormal sa ai 40 de kg, ca ti se pare prea mult si vrei sa mai dai jos.
Poate te motiveaza asta :
https://www.youtube.com/watch?v=ELMSzeavIkQ
Cele mai frumoase femei din lume au aceeasi inaltime si greutate ca tine precum : Jennifer Lawrence, Rihanna, Katy Perry.
NU, NU ESTI GRASA. TERMINA CU PROSTIILE.

| ion1731 a răspuns:

Pune si tu o poza de a ta cu vreun picor gol si o sa-ti spun eu ca baiat daca imi place ce vad si daca trebuie sa mai slabesti.Cunosc inca o fata care arata extrem de super in ceea ce priveste fizicul ei dar ea se crede tot grasa desi toti baietii "roiesc ca albinele" la propriu in jurul ei.Asa sunteti voi - perfectioniste obsedate.
P.S - de poza nu uitawinking

| vladeusebiu a răspuns:

Cum sa te vezi „grasa la 54, 55de kg„? La 1.75 trebuie sa ai in jur de 70 de kg deci eu pot sa spun ca esti chiar foarte slaba!