| anonim_4396 a întrebat:

Hei..de 2 saptamani dupa amiaza ma simt rau si am o stare de somnolenta, este ceva in neregula? :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alimentatia.Sunt simptome ale ficatului obosit.

| OnuOnulică a răspuns:

Problema ar putea fi din cauza alimentației și a stresului. Nu e normal să ai o asemenea stare dar probabil e ceva trecător.

Răspuns utilizator avertizat
| Geanina00078 a răspuns:

Nu,nu iau nicio pastila pentru refacerea ficatului, dae fiind vorba de asta cum pot sa rezolv problema?