| Alexamiha a întrebat:

Buna!:*
De cateva saptamani am o stare de somnolenta, dorm mult, dar totusi, nu ma simt odhnita. Inainte ieseam afara, acum nu mai ies ..Stau numai in casa ..Cand ma ridic din pat, sunt ametita ..Nu mai pot sa fac absolut nimic, abia daca pot manca.Nu stiu ce e cu mine. Ce se intampla?!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Incearca sa iesi totusi din casa macar jumatate de ora zilnic, sa respiri aer curat, sa iei vitamina D de la soare, sa te plimbi. Ajuta mult. Daca aceste stari persista, mergi la medic.

| Bєshka a răspuns:

Asa sunt si eu.Cred ca avem lipsa de calciu si vitamine.Incearca sa iei mai multe vitamine si calciu. Daca asa continua nu cred ca o sa iasa bine.Doamne fereste cand treci strada sa te ia o durere de cap si ameteala si sa nu mai vezi nimic si apoi sa vina o masina sa patesti ceva.Ai grija!

| Alexamiha explică (pentru Bєshka):

Nu e chiar asa, pe strada nu am nimic, din contra, atunci cand sunt afara, ma simt excelent thinking