| xChampiionOrLooser a întrebat:

Hei! De cateva zile tot ma doare maseaua! M-am uitat in oglinda sa vad ce se intampla, si am observat ca imi iese maseaua de minte, dar nu mi-a iesit toata, decat jumate(poate. mai putin de jumate ). Ce as putea sa fac contra dureri?

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| itzy8 a răspuns:

Acum imi cresc si mie ..insa eu nu am dureri foarte mari.
Poti lua un medicament pentru durere. algocalmin, ketonal ( e foarte tare ca medicament )

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori mergi la stomatolog ori iei un calmant, să ai grijă să nu faci alergie.
Ketonalul distruge stomacul.
Pa, pa.