| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Hei!
De ceva vreme ma inteapa ficatul... de ce? sau ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Posibil sa fi mancat ceva,,greu''. mancare care se digera cu greutate
Daca starea persista, daca ai stari de greata, voma, urina se inchide la culoare pielea se ingalbeneste, posibil sa fie o forma de hepatita.
Cere sfatul unui medic de familie.

| cristimihailov a răspuns:

Un drumulet la medic ar fi ok. Asa un test sa ti-l palpeze sa vezi daca nu este vesel pe acolo.

Daca te inteapa de ceva vreme, o sa ti se recomande si niste analize. E important sa le faci oricum...