| razor92 a întrebat:

Salut.ma inteapa in zona inimi de ceva vreme,nu stiti ce as putea sa am?,astept raspunsul vostru, va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Chestia asta am patit-o si eu ..ma intepa foarte tare inima eu am patit mai rau ca tine fiindca eram la ore si a inceput foarte tare sa ma intepe incat nu mai puteam vorbi a venit ambulanta mi-a facut injectii mi-a dat pastile si dupa aia mi-a mai revenit si am fost la analize am aflat ca nu am nimic a fost doar nu stiu cum sa zic din cauza nervilor stresului am patit asa cred ca asa ai patit si tu.happy incearca sa nu te mai superi sa nu te certi eu de atunci trebuie sa am mare grija sa nu ma mai cert sau sa ma stresez cu anumite lucruri. siinca ceva : ia-ti vitamine, calciu ai nevoie! sucess sper sa iti revii si sa nu patesti ca mine! sa nu uiti sa te duci la medic!happy daca mai ai intrebari.vb pe mess! lasi id! bye bye!

| razor92 explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Buna,la medic imi e frica sa ma ducsad, ai dreptate cu stresu si cu ce ai mai zis, dar ma inteapa iar ma lasa si iar incepe, asta cu medicu, e nasoalastraight face...bye!

| razor92 explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Casian92_boy

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru razor92):

Sa intri pe mess ti-am lasat un mesaj.happy

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu putem sa stii ce ai, poate fi din cauza cresterii, sau o nevralgie intercostala, depinde de varsta, de multe.
Du-te pana la medicul de familie daca se mai repeta.

| olivikkka a răspuns:

Eu cind am stat la spital medicul mi-a spus ca daca te inteapa la inima inseamna ca ai ceva la stomac pentru ca nervii sunt suprapusi unul peste altul ear noi avem impresia ca ne inteapa la inima dar cu adevarat problema e la stomac. oricum fa un control si clarifica situatia. bafta