| SantaMia12345678 a întrebat:

Hei! De ieri imi tot lacrimeaza ochii si nu stiu de ce. Puteti sa imi dati un raspuns?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Praf, polen, stat cu ochii in tel/pc prea mult! mergi la farmacie si intreaba de niste picaturi

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Probabil din cauza ca ai stat prea mult pe telefon, de la prea mult citit sau, in cazul in care lucrezi cu lucruri mici de exemplu suruburi, etc.
Incearca sa dormi la pranz, daca ai timp. Daca nu mai bine mergi la un control.