| Irina009 a întrebat:

Hei, dieta cu cartofi si iaurt chiar functioneaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimaaaa10 a răspuns:

Hei,daca vrei sa slabesti poti face asta foarte usor
eu ma chinui sa ma ingras
Incearca doar baza : nu manca prajeli, asta este cheia.
Bea multa apa (cel putin 1, 50 l pe zi)
Inlocuieste dulciurile cu fructele, eu iti zic de banane, sunt foarte bune
in fiecare zi fa exercitii usoare, genuflexiuni, abdomene daca vrei ceva mai compleX
Daca vrei sa slabesti trebuie sa ai ambitie si motivatie
Sau o luna la sala costa in jur de 60 lei si face minuni
Eu iti zic bafta
Fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat, insa daca vrei sa slabesti, iti recomand sa bei in fiecare dimineata un pahar de apa cu lamaie, sa faci exercitii fizice. In ceea ce priveste dietele, cel mai bine este sa mancam din toate cu masura. Sper sa te fi ajutat raspunsul meu.

| 393Dan a răspuns:

Te-a amagit cineva