| Doub a întrebat:

Hei. Durerile bruste si foarte puternice de cap, dar care nu dureaza mai mult de cateva secunde, din ce cauza pot fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Salut.

De la calculator poate. Daca nu stai nici mult, dar nici putin, o sa vina, dar nu dureaza mult. Dupa o sa vina din ce in ce mai mari, daca stai mult pe calculator. Dar, cu timpul te obisnuiesti, si o sa ti se para mici. Deci, in concluzie, o sa apara dupa niste dureri mai mici de cap, dar care dureaza mai mult timp, daca stai la fel de mult pe calculator. Dar ele de fapt nu sunt mici, sunt chiar din ce in ce mai mari, dar o sa te obisnuiesti si vor parea mici.

Sper sa te vindeciwinking

8 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Si eu patesc asa mereu. Poate esti racita sau de oboseala.

| Doub explică (pentru VibeTrix):

Hm, nici racita, nici obosita. Patesc rar, dar cand patesc e oribil.

| VibeTrix a răspuns (pentru Doub):

Eu patesc mai des, adica de 1-2-3 ori pe saptamana. Dar stiu cum e. E nasol.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Doub):

Ooo multumesc.

| Anna0111 a răspuns:

Buna!

Asa am si eu cateodata! Poate fi din mai multe cauze: din cauza stresului, din cauza oboselii, din cauza anemiei, din cauza unei alergii sau din cauza racelei. Poti consulta un doctor sau poti lua o pastila pentru dureri de cap.

Bafta!

| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Curent uneori sau oboseala, ne dormit suficient

| Doub explică (pentru Moise_Cristian_1985):

Hm, credeam ca e ceva mai grav.thinking Multumesc.